biuro-rachunkowe-bialystok.com.pl

Pod tym adresem internetowym (biuro-rachunkowe-bialystok.com.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zainteresują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy fotografie z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać nam swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich uwag. Gratis poprawimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może posiadać własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!