biuro-rachunkowe-bialystok.com.pl

Pod tym adresem internetowym (biuro-rachunkowe-bialystok.com.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy kwestie, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje fotografie, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich uwag. Gratis zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!